CHUSTA W KWIATY – FLORAL SHAWL

11

Dawno temu był taki sklep „Cepelia” ach… jak mi się tam wszystko podobało. Ponieważ były tam rzeczy ręcznie robione, więc i ceny wysokie. Zaglądałam do  Cepelii co jakiś czas i kupowałam jakieś drobiazgi na miarę moich zasobów finansowych. Takim sposobem uzbierałam niezłą kolekcję różnych gadżetów, które gdzieś już przepadły. Przypomniałam sobie o tym sklepie w momencie gdy dostałam całkiem niedawno tą przepiękną chustę o której kiedyś mogłam tylko pomarzyć 🙂 Obecnie cieszę się niezmiernie z posiadania tej chusty i chcę Wam pokazać ile jest możliwości wykorzystania tego kwiecistego kawałka materiału.

Życzę miłego tygodnia i pozdrawiam Was serdecznie 🙂

A long time ago, there was a retail chain  in Poland called Cepelia. Ah…how I liked everything there. Because it was strictly hand-made brand, so the prices were high. I visited Cepelia from time to time and, sporadically, bought some trinkets according to my financial ability at the time. That way I was able to gather a good collection of different gadgets. Over the years, however, the collection got scattered and stopped existing. All of the above came back to me the moment I received this beautiful scarf…The one I could only dream of years ago. I am immensely glad to have this scarf and I want to show you all the possible ways to use it in all of your creations. This is really a remarkable piece of a floral cloth.
As always, have a nice week.
Warm greetings 🙂

Photo by Lukasz

3

 

1

 

5

 

6

 

8

 

14

 

13

 

7

 

2

 

9

 

10

 

4

 

16

 

21

 

15

 

17

 

20

płaszcz-Steve by Searle, chusta-Cepelia, kapelusz-H&M, botki-Jeffrey Campbell, bluzka i spodnie-Armani

Previous Post Next Post

14 komentarzy

 • Reply 'I am every woman' - Margot 20 grudnia 2016 at 12:46 am

  Fajnie to wymyśliłaś. Pamiętam te chusty, pamiętam 🙂 🙂 . Z czarnymi dodatkami, a przede wszystkim tymi botkami i spodniami stworzyłaś bardzo współczesny wizerunek, a z kolei – chyba poprzez kapelusz, przypomina amerykańskie klimaty country – świetnie to wygląda. Pozdrawiam ‚cepeliowo’ 😉 – Margot
  P.S.
  Wszystko już działa 🙂

  • Krynka
   Reply Krynka 22 grudnia 2016 at 10:15 pm

   Mam sentyment do takich naszych polskich rzeczy. Tak też pomyślałam, że większość z nas pamięta te chusty i tamte czasy i Cepelia był jednym z niewielu sklepów gdzie było kolorowo i radośnie 🙂 Miło mi Margot, że podoba Ci się 🙂 Dziękuję i pozdrawiam również „cepeliowo” 😉

 • Reply Ola Bonk - Lumpola 20 grudnia 2016 at 1:15 am

  Cudnie ta chusta prezentuje się na tym czarnym tle, w ogóle super ten basic, i bluzka, i spodnie świetne, i ten płaszcz. Kapelusz i torebka pięknie uzupełniają całość:)

  • Krynka
   Reply Krynka 22 grudnia 2016 at 10:22 pm

   A to mi się udało…. 🙂 Cięszę się bardzo z tak pozytywnej opini 🙂 Dziękuję ślicznie Olu. Pozdrawiam serdecznie.

 • Reply Krystyna Bałakier 20 grudnia 2016 at 4:18 am

  Dobry pomysł na prezentację chusty. Płaszcz , czarna baza i kapelusz super. Też chodziłam do Cepelii, podziwiałam i marzyłam o takiej chuście. To były chyba jedyne kolorowe rzeczy w tamtych czasach :). Pozdrawiam Cię Krysiu.
  http://balakier-style.pl/

  • Krynka
   Reply Krynka 22 grudnia 2016 at 10:30 pm

   Trochę miała zabawy z tą prezentacją chusty i jeszcze więcej opcji było do zaprezentowania ale, że oczy mi się zamykały podczas błysku flesza, więc fotki zostały wyeliminowane haha 😉 I masz rację Krysiu, to były chyba jedyne kolorowe sklepy 🙂 Dziękuję Krysiu i pozdrawiam serdecznie.

 • Reply Sulek 20 grudnia 2016 at 8:55 am

  Tak , tak to sa niepowtarzalne egzemplarze -rękodzieła , zapewne każdy odwrocil głowę by dobrze się przyjrzeć . Ale i spodnie ciekawie błyszczą ? Tak ogólnie fajnie to razem skomponowałas .

  • Krynka
   Reply Krynka 22 grudnia 2016 at 10:33 pm

   Cieszę się bardzo, że podoba Ci się ta moja kompozycja 🙂 Dziękuję pięknie Sulek, buziaczki…

 • Reply Tess. 21 grudnia 2016 at 10:39 am

  Bardzo ładna stylizacja, szczególnie z tym długim płaszczem.
  Jedynie spodnie. wybrała bym o 5cm dłuższe. Super ta torba.
  Pozdrawiam.

  ___Tess.

  • Krynka
   Reply Krynka 22 grudnia 2016 at 10:44 pm

   Spodnie miały być nieco krótsze, żeby pokazać botki i nawet celowo uniosłam je nieco, ale może i masz rację Tess co do długości nogawek. Cieszy mnie jednak, że podoba Ci się całość. Dziękuję i pozdrawiam Cię 🙂

 • Reply Sonia Dziech 21 grudnia 2016 at 12:34 pm

  Piękna. Najbardziej podoba mi sie jako dodatek do płaszcza.
  Pozdrawiam Krysiu 🙂
  Wesołych Świąt !!!

  • Krynka
   Reply Krynka 22 grudnia 2016 at 10:46 pm

   Z płaszczem rzeczywiście i mnie bardziej się podoba, zgadzam się w stu procentach. Dziękuję Soniu. Pozdrawiam i życzę Ci Wesołych Swiąt ! 🙂

 • Reply Zoya 22 grudnia 2016 at 1:36 pm

  super jest ta chusta i jaka duża! idealnie sprawdzi się jako szal <3

  • Krynka
   Reply Krynka 22 grudnia 2016 at 10:50 pm

   Dziękuję Zoya, o tak, na pewno wykorzystam jeszcze tę chustę jako szal. Pozdrawiam Cię 🙂

  Leave a Reply

  Podoba Ci się mój blog? Powiedz innym :)