TOTAL PINK LOOK

Pastele są kolorami z mojej dalekiej przeszłości. Bardzo lubiłam pastel, aczkolwiek z czasem przerzuciłam się na bardziej intensywną kolorystykę, ale wciąż darzę je sentymentem 🙂 Już od dawna planowałam pokazać się w zestawie w kolorze pastelowego różu. Ramoneska przewisiała w szafie już dwa sezony bo albo było na nią za zimno albo za ciepło, ale w końcu mamy  odpowiednią pogodę do zaprezentowania się w niej 🙂 Była też świetna okazja do odwiedzenia jednego z moich ulubionych miejsc i pokazania go mojej koleżance Soni. Jej wpis i stylizację z tej sesji można zobaczyć tutaj.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie 🙂

Pastels are the colors of my distant past. I liked them a lot and I still have lots of sentiment for such subtle hues 🙂 Over the time I switched to more intense color scheme but  today I pay a long planned tribute to my old days and present  a set in a pastel pink. My ramones jacket  was hanging in a closet for two seasons because it was either too cold or too warm. Today, though, the weather is appropriate to finally present myself wearing it 🙂 It was also a great opportunity to visit one of my favorite places and show it to my friend Sonia. Her post and her styling from this session can be seen here.
Warm greetings 🙂

 

Photo by Lukasz

kurtka-SH, kulary-H&M, buty-Madden Girl, kaszkiet-SH

Previous Post Next Post

14 komentarzy

 • Reply Anna 9 maja 2017 at 3:47 am

  Lubię taki róż, a na tle kwitnących sakur prezentuje się obłędnie. ramoneska ciekawa, trampki ciekawe, torebka ciekawa… oczywiście rozumiem Twoją potrzebę włożenia kaszkietu, a ja tradycyjnie wolałabym bez niego:).

  • Krynka
   Reply Krynka 10 maja 2017 at 11:00 pm

   A ja myślałam Anno, że nie przepadasz za moimi beretami haha. Ja też nie do końca lubię takie nakrycia głowy, ale od jakiegoś czasu nie mogę poradzić sobie z moimi włosami, które nie układają mi się dobrze i ratując sutuację noszę te wszystkie czapki, berety, kaszkiety i kapelusze 🙂 Dziękuję Anno, pozdrawiam Cię 🙂

 • Reply Lamodalena 9 maja 2017 at 6:14 am

  Krysiu, kocham Cie w tej stylizacji!!! 🙂 pozdrawiam i pozdrów Sonię 😉 ale Wam fajnie 🙂 Buziaki !

  • Krynka
   Reply Krynka 10 maja 2017 at 11:02 pm

   Dziękuję Magdo, pozdrowię Sonię i przyznaję, że jest nam fajnie. Bawimy się dobrze i robimy wspólne sesje zdjęciowe 🙂 Buziaki….

 • Reply Krystyna Bałakier 9 maja 2017 at 11:34 am

  Na tych zdjęciach to cała Ty Krysiu. Trzeba Cię dobrze znać, aby to zrozumieć. Fajnie, że to pokazujesz. Pozdrawiam Was serdecznie.

  • Krynka
   Reply Krynka 10 maja 2017 at 11:05 pm

   Masz rację Krysiu, w każdej stylizacji przemycam moje indywidualne szaleństwo 🙂 Dziękuję Krysiu, pozdrawiamy Cię również 🙂 buziaki….

 • Reply Sonia Dziech 9 maja 2017 at 11:50 am

  To była świetna sesja ! Wspaniale się bawiłam. Cudownie Ci w pastelach, podobnie jak i w mocniejszych odcieniach. Do tego kochają Cię wszelkie nakrycia głowy, czego Ci szczerze zazdroszczę. W butkach się zakochałam !!! Może uda mi się znaleźć takie czarne ?
  Buziaczki Kochana 🙂 🙂 🙂 Dziękuję 🙂 🙂 🙂

  • Krynka
   Reply Krynka 10 maja 2017 at 11:07 pm

   Świetna sesja Soniu i miałyśmy dobrą zabawę i cieszę się, że mamy juz następne wspólne sesje 🙂 Będzie co wspominać 🙂 Dziękuję, że tu jesteś 🙂 Buziaki…

 • Reply Ewa 10 maja 2017 at 3:53 am

  Super. Twój styl Krynko jest jedyny.
  Pozdrawiam
  Ewa

  • Krynka
   Reply Krynka 10 maja 2017 at 11:08 pm

   Miło mi bardzo Ewo 🙂 Dziękuję pięknie, buziaki….

 • Reply Ola Bonk - Lumpola 16 maja 2017 at 1:50 am

  Super Krysiu 🙂 Mój ulubiony kolor w takim cudownym wydaniu, wszystkie elementy i całość świetna, kaszkiet Arlekina boski 🙂 Buziaki 🙂

  • Krynka
   Reply Krynka 16 maja 2017 at 10:37 pm

   Dziękujeę pięknie Olu, miło mi bardzo 🙂 Buziaki…. 🙂

 • Reply 'I am every woman' - Margot 24 maja 2017 at 12:41 pm

  Róż nas całkowicie opanował 🙂 – wszystko dobrałaś precyzyjnie. Kufereczek cudny, a zdjęcia wśród kwitnących drzew po prostu urocze 🙂 . Pozdrawiam serdecznie – Margot 🙂 🙂 🙂

  • Krynka
   Reply Krynka 27 maja 2017 at 10:13 pm

   Miło mi bardzo Margo, że podoba Ci się ten zestaw. Dziękuję bardzo, pozdrawiam Cię 🙂

  Leave a Reply

  Podoba Ci się mój blog? Powiedz innym :)