ROZKLOSZOWANE RĘKAWY W STYLU ROCKOWYM – FLARED ROCK STYLE SLEEVES

Styl rockowy to bez wątpienia najdłużej utrzymujący się trend na świecie. Styl ten charekteryzuje się czernią, skórą i ćwiekami. Pomimo swoich charakterystycznych, mocnych dodatków może być bardzo kobiecy. Bluzka z rozkloszowanymi rękawami i aksamitnymi kokardkami podkreśla wyrazistą kobiecość w tym zestawie. Leginsy połączone ze skórzaną kamizelką i ciężkimi butami nadają mocnego, mrocznego i tajemniczego charakteru tej stylizacji.

Pozdarwiam Was serdecznie i życzę miłego weekendu 🙂

Rock style is undoubtedly the longest lasting fashion trend in the world. It is characterized by black color, leather and studs. Despite it’s rather heavy elements it can be very feminine. Flared sleeve blouse and velvet bows clearly emphasize femininity in this set. Leggings combined with leather vest and heavy boots sustain strong, dark and secret nature of this styling.
Greetings

 

Photo by Lukasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bluzka-WHY Dress, beret-Natasha, kamizelka-Members Only, oklulary-Forever 21, spodnie-Zara, botki-BCBGeneration

Previous Post Next Post

8 komentarzy

 • Reply Anna 27 kwietnia 2017 at 6:23 am

  Uwielbiam styl rockowy, bo jest jak dla mnie stylem otwartym o przyjmującym w sobie wiele innych. Czerń zawsze… wprawdzie zwykle wchodziłam w to raczej z poziomu „dziewczyna motocyklisty”, rzadziej „rozbrykana młoda Morticia Addams”, ale może pora to zmienić. WŁaściwie to połączyłas rock z gotick, chcę tak:). No dobra, jak dla mnie bez beretu:):):):)

  • Krynka
   Reply Krynka 27 kwietnia 2017 at 11:01 pm

   Szczerze mówiąc nie pomyślałam, że jest w tym zestawie coś z gotick, ale teraz jak tak patrzę to zgadzam się z Tobą Anno. Dziękuję serdecznie 🙂 Pozdrawiam Cię.

 • Reply Krystyna Bałakier 27 kwietnia 2017 at 10:30 am

  Brawo za odwagę. Anna ma rację, ten zestaw jest także trochę w stylu gothic. Pierwszy raz widzę takie oryginalne rękawy. Gdzie Ty kupujesz Krysiu takie rzeczy? Pozdrawiam Was serdecznie. Buziaki dla Soni.

  • Krynka
   Reply Krynka 27 kwietnia 2017 at 11:06 pm

   Dziękuję Krysiu, takie rzeczy kupuję w moim ulubionym sklepie FOX. Buziaki przekazałam Soni 🙂 My również Cię podrawiamy i całuski ślemy 🙂

 • Reply szpilkafashion 29 kwietnia 2017 at 11:17 am

  Super Pani Krysiu,bluzeczka cudowna!!!Pozdrawiam!!

  • Krynka
   Reply Krynka 29 kwietnia 2017 at 8:49 pm

   Dziękuję Kasiu, miło mi bardzo 🙂 , pozdrawiam cię serdecznie 🙂

 • Reply 'I am every woman' - Margot 2 maja 2017 at 7:07 am

  Rzeczywiście bardzo szaleńczo !!! I ten berecik – tak jak w latach 80tych nosili je członkowie niektórych grup. Skóra, ćwieki, czarny – bardzo w klimacie. Pozdrawiam – Margot 🙂 🙂

  • Krynka
   Reply Krynka 5 maja 2017 at 12:21 am

   Dziękuję Margot 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

  Leave a Reply

  Podoba Ci się mój blog? Powiedz innym :)